استان تهران 44265334 - 44265201 stars.joomla
 • slidebg1

  مشاوره تجارت

  به سامانه مشاوره تجارت خوش آمدید
 • slidebg2

  چرا مشاوره تجارت...!؟

  تجربه، دیدگاه متفاوت و نیروهای کارآمد از افتخارات ماست.

  مشاوره

  اجرا

 • slidebg3
  earth
  مشاور تجارت

  اجرای طرح مشاوره

  بهترین راهکارهای کاربردی در کسب و کار

  تبلیغات ، بازاریابی، فروش و ...

  check
  check

انواع مشاوره

 • تیکت

  مشاوره از طریق اینترنت و ارسال پیام

 • تلفنی

  ارائه راهکارهای موثر

 • آنلاین

  ارائه مشاوره از طریق sky چت

 • اجرای صرف

  اجرای تعرفه های مستقل از طرح

 

روند کاری مشاوره تجارت

نظاره گر ما باشید

10

اعضای تیم شرکت

173

پروژه های انجام شده ما

32

شرکای تجاری ما

11

در دست انجام

 

خدمات

HRM یک رویکرد استراتژیک و جامع برای مدیریت کارکنان و فرهنگ سازمانی و محیطی است. در واقع مدیریت منابع انسانی استفاده از نیروی انسانی در جهت اهداف سازمان است و شامل فعالیت‌هایی نظیر کارمندیابی و جذب، آموزش، حقوق و دستمزد و روابط سازمانی می‌شود. به عبارتی دیگر مدیریت منابع انسانی تابعی در سازمان است که عملکرد کارکنان را در خدمت‌رسانی به اهداف استراتژیک کارفرما، به حد اعلا می رساند. مدیریت منابع انسانی به دنبال یافتن چگونگی مدیریت افراد در سازمان‌ها، با تمرکز بر سیاست‌ها و سیستم‌ها می‌باشد.

تخصص در مدیریت تبلیغات به این علت که می‌تواند به صورت مستقیم بر فروش و درآمد و سود شرکت‌ها تاثیر بگذارد، همواره تخصصی ارزشمند بوده و زمینه‌های شغلی گسترده و متنوعی را برای علاقه‌مندان به این حوزه ایجاد کرده است. بازاریابی شامل هر اقدامی است که شما به منظور دستیابی به مشتریان و ترغیب آن‌ها انجام می‌دهید. فرایند فروش شامل هر اقدامی است که شما آن را با هدف بستن قرارداد فروش و گرفتن امضای مشتری انجام می‌دهید. فروش به نتایج توجه کمی دارد و فقط به رشد می‌اندیشد، امابازاریابی در جستجوی افق‌های دوردست و رسیدن به مرحله توسعه است.

شیوه ھاي مديريتي بسیار متفاوتي وجود دارد ، درست به ھمان اندازه كه مدير وجود دارد . شیوه ھاي كاربردي بسیاری ممكـن اسـت در شـركتھا و سـازمانھا مـورداسـتفاده قـرار گیرنـد امـا آنچـه ارزشـمند اسـت ، كـاربرد پـذيري آن روش در شـناخت اھـداف سازمان به كارمندان و در نتیجه پیشرفت چشمگیر آن سازمان در حیطه عملیاتي خود است .

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد . شما می توانید این متون را با مراجعه به کنترل پنل جوملای قالب غیرفعال یا حذف نمایید .

متاسفانه در ایران شرکت هایی که در حوزه ی سرمایه گذاری و سرمایه پذیری فعالیت دارند کمتر از تعداد انگشتان یک دست است و کلیه سرمایه گذاری های آزاد به پشتوانه اسناد ملکی (مسکونی ، تهران) با ضریب درصد بالا و دور از عقود اسلامی است در صورتی که در کشور های دیگر گروه های سرمایه گذاری پس از بررسی توجیح اقتصادی هر فعالیت و تحقیقات علمی بدون تضامین از این دست شروع به سرمایه گذاری و مشارکت در سود و زیان دارند در بخش دیگر مجموعه های سرمایه پذیر در ایران به دلیل عدم معرفی علمی و تجاری استاندارد خود توان توجیح اقتصادی فعالیت خود را برای سرمایه گذاران ندارد و عموما با توضیح این مطلب که مبالغ دریافتی را با حداکثر سود باز پس داده شکل تجارت و سرمایه گذاری استاندارد را به دست خویش از بین برده اند مجموعه شرکت های آرمان گرایان با ایجاد بستری علمی و طرح های توجیح اقتصادی (comfar) به دور از اشتباهات رایج تجاری موجود و با رعایت انصاف و منطق سرمایه گذاری اقدام به سرمایه گذاری وسرمایه پذیری نموده است.

شرکت های زیادی به دلیل سطح سرمایه ، قدرت توسعه ، برندینگ و یا سیاست های موقتی در قالب تحقیق و توسعه تصمیم به واگذاری فعالیت های خود در بخش هایی با نام نمایندگی هستند این برونسپاری حاصل رویکرد مدیریت نوین تجارت امروز است مجموعه شرکت های آرمان گرایان همچون سنوات گذشته با قبول نمایندگی شرکت های داخلی و بین المللی در بخش هایی ارائه خدمات می نماید تقسیم این بخش ها با توجه به ارتباط گیری از سمت ما و یا مشتریان متفاوت است.

نمودار الویت بندی و نیاز سنجی

نمونه آشکارای مشکلات و نقاط ضعف تجارت

بازاریابی 65%
 
 
منابع انسانی 50%
 
 
تبلیغات 75%
 
 
فروش 70%
 
 
متفرقه 30%
 
 

 

مشاوره و business plan را بشناسید

 
 • 2013
 • Business Plan چیست؟

  ایده‌های بکر و بالقوه، نیاز به ترجمه شدن به مفاهیم تجاری تخصصی پیش از دستیابی به موفقیت تجاری دارند. باید این ایده به طرح کسب‌وکار (Business Plan) تبدیل شود که در آن جزئیات نحوه انجام کارها و برنامه عملیات اجرایی، منابع مالی و سرمایه‌گذاری‌های آتی سازمان بیان می‌ شود.

  ۲۵ دی ۹۵

 • قبل از شروع یک همکاری و مشاوره سازنده موارد زیر را در نظر بگیرید

  مشاوره فرصتی است برای گفتگو پیرامون آنچه می خواهید انجام دهید و این فرصت عاملی است برای جلوگیری یا حداقل کاهش ریسک شما.
  در مشاوره صرفا بدنبال تایید نقطه نظرات خود از سوی مشاور نباشید ، مشاور شما ممکن است ، نظری متفاوت با نظر شما داشته باشد ، نظرات ، تجارت و دانش مشاور کمک می کند تا شما تصمیماتی پخته تر و بدور از خطر بگیرید .اطلاعات اولیه ی از آنچه می خواهید انجام دهید یا آنچه تاکنون انجام داده اید را آماده کنید . این اطلاعات کمک بسیار زیادی به من در همکاری باشما می کند .صادقانه و شفاف گفته ها و ناگفته های کار و کسب خود را برایم آماده کنید.

  ۲۵ دی ۹۵

 • محتویات طرح

  طرح کسب‌ وکارحاوی بررسی‌های دقیقی در خصوص تولیدات یا خدمات یک شرکت، بازار و مشتریان، رقبا، منابع انسانی، منابع تامین مالی، تکنولوژی و ابعاد فنی محصول یا خدمات و ... است. یکی از مهمترین کارکردهای طرح تجاری این است که با تدوین آن می توان عوامل داخلی و خارجی درگیر در یک کسب ‌وکار را شناسایی و اثر آنها را بر روی فعالیت خود بررسی کرد. یکی دیگر از کارکردهای طرح کسب‌وکار این است که قضاوت در مورد سرمایه‌گذاری یا عدم سرمایه‌گذاری بر روی یک طرح را برای سرمایه‌گذاران یا وام دهندگان طرح تسهیل می‌کند.

  ۲۵ دی ۹۵

 • چرا باید یک Business Plan نوشت؟

  سرمایه‌گذاران حرفه‌ای، شرکای استراتژیک، مشتریان سرمایه‌گذار که به دنبال کسب سود بوده و بر اساس یک طرح کسب‌وکار تجاری قصد حمایت مالی از پروژه را دارند. بیزینس پلن دلیل موجهی برای تصمیم‌گیری این افراد فراهم می‌آورد. طرح کسب و کار موجب تمرکز نظام‌مند و سیستماتیک سرمایه‌گذاران بر ایده‌های تجاری می‌گردد. بیانگر کمبودهای اطلاعاتی است. طرح توجیهی کمک می‌نماید تا به روشی اثربخش و ساختاریافته این کمبودها برطرف گردد. به‌عنوان یک عامل و ابزار ارتباطی مشترک بین شرکا و سرمایه‌گذاران عمل می‌نماید. نگاهی کلی به منابع موردنیاز داشته و حفره‌های طرح را نشان می‌دهد.

  ۲۵ دی ۹۵

 
 • 2014
 • تضمین خدمات:

  وجود سابقه درخشان و طولانی دلیل بر بالا بودن کیفیت و اثر بخش بودن تیم مشاوره ای ماست اما مجموعه آرمان گرایان برای اطمینان خاطر مشتریان شرایطی را ایجاد کرده که در صورت انتخاب پک پیشنهادی و خارج نشدن از روند اجرایی تا حصول نتیجه برای اثبات عملکرد خود ضمانت کتبی به مشتریان ارئه خواهد داد.

  ۲۵ دی ۹۵

 • طرح یا برنامه مالی چیست؟

  منابع مالی مورد نیاز برای اجرای طرح را مشخص کند. به این معنی که میزان منابع مالی مورد نیاز و اینکه چه موقع به آن نیاز دارید و چه زمانی بازپرداخت می‌کنید را نشان می‌دهد، میزان سودآوری قابل انتظار و خطرپذیری‌‌های مالی احتمالی را مشخص می‌کند.تصمیم‌گیری‌ در مورد اینکه کسب‌ و کار شما تأمین مالی بشود یا نه و اگر قرار بر تأمین مالی است، شرایط و نحوه آن چگونه است به این موضوع بستگی دارد که نتایج مالی برآورد شده به چه میزان جذاب و متقاعد کننده می‌باشد.
  طرح مالی در سه بخش مورد بحث قرار می‌گیرد.
  پیش‌بینی‌های فروش و قیمت تمام‌شده و قیمت‌گذاری در سه سال اول کسب و کار
  جریان نقدینگی در سه سال اول به انضمام پیش‌بینی هزینه‌ها
  ترازنامه پیش‌بینی‌شده ، میزان دارائی‌ها، دیون و سرمایه کارآفرین و شرکا از ۶ ماه تا ۳ سال اول، (هزینه‌ها شامل ثابت، متغیر، تولیدی، حمل و نقل …)

  ۲۵ دی ۹۵

 
مطالعه بیشتر
 

مشاوره تجارت

سایت مشاور تجارت ارائه دهنده خدمات مشاوره و اجرا

Awesome Design

گالری

 • portfolio

  جلسات

 • portfolio

  نمونه کار

 • portfolio

  جلسات

 • portfolio

  جلسات

 • portfolio

  جلسات

 • portfolio

  جلسات

 • portfolio

  جلسات

 • portfolio

  جلسات

 • portfolio

  مشتریان

 • portfolio

  مشتریان

 • portfolio

  مشتریان

 • portfolio

  مشتریان

بارگذاری همه

اطلاعات تماس

تهران، بلوار مرزداران، خیابان ایثار، رو به روی مسجد امیرالمومنین، ساختمان افرا، واحد 23

44265334

44265201

44264251

info@moshaveretejarat.com

https://www.moshaveretejarat.ir

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
13
61
110
145
498
907
6608

logo-samandehi