تلفنی:

 

در سالهای اخیر توجه بسیار زیادی به ارائه مشاوره تلفنی گردیده، چرا که بسیاری از افراد جامعه به دلیل مشغله بسیار بالایی که دارند قادر به حضور در جلسات حضوری و صحبت با مشاوره تخصصی را نداشته و ترجیح میدهند راحت ترین راه را برای رسیدن به هدف مورد نظر خود پیدا کنند.

یکی از بزرگترین امتیازی که برای مشاوره غیرحضوری و در واقع مشاوره تلفنی میتوان گفت این است که افراد در هر کجای ایران که هستند(مشهد،اصفهان،کرمان،گیلان،کردستان و …..) میتوانند به راحتی با شماره تماسهایی که مختص مشاوران در حوزه های مختلف می باشند، دسترسی داشته باشند.

یکی از مزیتهای مشاوره تلفنی در دسترس بودن خدمات مشاوره درتمام ساعات اداری با کیفیت بالا است. سهولت استفاده و مطرح کردن موضوع مشاوره به صورت راحت تر بدلیل رو در رو نبودن این سبک از مشاوره نیز میتواند از نقاط تمایز این سبک مشاوره باشد. مشاوران فعال در حوزه مشاوره تلفنی از حرفه ای ترین مشاوران حوزه کاری خود انتخاب شده اند و در دسترس بودن این مشاورین برای همه مردم ایران از دیگر مزایای این سرویس است.

مشاوره تلفنی امتیاز عصر ما نسبت به گذشته است پس از آن نهایت استفاده را ببرید.

مشاوره تلفني مركزي است با مشاوران صاحب مدرك و با تجربه دركار مشاوره تلفني كه با برقراري ارتباط مشاوره اي به بررسي مشكلات، مسائل و بحران ها (در يك نوبت يا مدت طولاني تر) مي پردازد.هدف از مشاوره تلفني برطرف نمودن نيازهاي فوري تماس گيرندگان است

با توجه به تنوع تماس گيرندگان و گوناگوني مشكلات آنان گاه ضرورت مي يابد كه براي ارايه راهنمايي و مشاوره مناسب، تماس گيرندگان در مجموعه حضور به عمل برسانند. بنابراين ارجاع تماس گيرندگان يكي از اقدامات خدماتي- تكميلي مشاوران تلفني محسوب مي شود.

logo-samandehi